تاریخ خبـــر : ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
تعدا بازدیـــد : ۱۰۲

سنسور پوشیدنی My Skin Track ph L’Oreal

پوشیدنی‌ها

شرکت L’Oreal نمونه اولیه‌ی آخرین فن‌آوری خود را در نمایشگاه CES 2019 معرفی کرد.

 

My Skin Track ph اولین سنسور پوشیدنی با اپلیکیشن همراه است که به سادگی سطح ph پوست فرد را اندازه‌گیری کرده و برای محافظت پوست، رژیم محصول سفارشی پوست شخص را ایجاد و توصیه می‌کند.

 

از مدتها قبل ارتباط میان سطح ph پوست و نگرانی‌های رایج پوستی که میلیونها انسان روزانه تجربه می‌کنند برای دانشمندان و پزشکان شناخته شده بوده است. هدف شرکت L’Oreal از ساخت این محصول، استفاده از این فن‌آوری پیشرفته در آگاهی دادن به مصرف کننده از اطلاعاتی درباره پوستشان است، بطوریکه بتوانند محصولاتی را مصرف نمایند که مناسب نیازهای فردی‌شان است.

 

مصرف صحیح این محصول دارای دو مرحله‌ است :

  1. سنسور را به مدت 5 تا 15 دقیقه بر روی پوست درونی بدن قرار دهید تا دو نقطه‌ای که در مرکز سنسور قرار دارد به خود رنگ بگیرد.
  2. سپس اپلیکیشن My Skin Track ph را باز کنید و از سنسور عکس بگیرید. اپلیکیشن با استفاده از الگوریتم پیشرفته مقدار ph اندازه‌گیری شده و اتلاف عرق سطح پوست را می‌خواند (میزان تعریق روی سطح پوست) و پس از ارزیابی سلامت پوست، محصول Roche-Posay سفارشی برای مراقبت و توازن ph پوست توصیه می‌کند.

 

فن‌آوری استفاده شده در ساخت این سنسور پوشیدنی مایکروفلوئیدیک است که در مدت 15 دقیقه و با گرفتن مقدار بسیار اندکی از عرق سطح پوست، میزان صحیح ph را ارائه می‌دهد.

منابع و ماخذ ces.tech

نظرات

نـام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر شما
کد امنیتی (حروف بزرگ)